styczeń16

Ośrodki stomatologiczne

dodano: 16 stycznia 2017 przez zdrowesluch


Nie śmiej się. Okazuje się, że bywa i tak. Przy czym, ja bym powiedział tak, i wiadomo od dawien dawna, i rodzi się, jak zupełnie nowa branża branży stomatologicznej.

Z głębi wieków średnich Na wschodzie Słowenii, około stu kilometrów od Lublany znajduje się słynny słoweński kurort Rogaška Slatina. Właściwości lecznicze wody mineralnej z uzdrowiska znane dawno, dawno temu. Można powiedzieć, że jej skład próbowali zbadać jeszcze średniowieczni alchemicy. Europejska arystokracja cały czas przyjeżdżała do wody w celu poprawić zdrowie, w tym zdrowie zębów. Rzecz w tym, że wody mineralne Rogaška Slatina nasycone, między innymi, ftoridami i wapnia, co z jednej strony pomaga zapobiegać próchnicy, a z drugiej wzmocnić szkliwo zębów. Oczywiście, Rogaška Slatina nie jest, w czystej postaci, strzykawko kurortem. Jest mało prawdopodobne, ktoś tu jedzie, z jedynym celem, leczyć zęby za pomocą wody mineralnej. Ale i korzystny wpływ lokalnej wody mineralnej na zdrowie jamy ustnej, nikt nie zaprzecza.

Dental "egzotyka" W odległej Tajlandii, jest znana uzdrowiskowe miejsce – Mieszkalnej. Jej cechą jest to, że wraz z rozwojem infrastruktury ośrodka szczególne miejsce poświęcono стоматологическому kierunku. To była, że tak powiem, docelowy program. Został kupiony najlepsze dentystyczny sprzęt, specjaliści odbywały praktykę w najlepszych klinikach w USA i wielkiej Brytanii. Dlatego teraz dla wszystkich, którzy chcą połączyć wypoczynek w Tajlandii z tanim i jakości leczenia zębów dostępna odpowiednia usługa.

Jak to robią w USA W Stanach Zjednoczonych, w ostatnim czasie otrzymałeś rozwój, tak zwane, "dzienne ośrodki stomatologiczne" W zasadzie, to gabinetów oferujących oprócz podstawowych usług standardowe zabiegi uzdrowiskowe. Wszelkiego rodzaju masaże, różne rodzaje relaksacji, аромотерапию, medytacyjne i relaksacyjne praktyki, ośrodek wnętrze. Kierunek ten rozwija się, bo badania amerykańskich lekarzy dentystów wykazały, że zrelaksowany pacjent znacznie łatwiej znosi zabiegi stomatologiczne. W ogóle stomatologia, jak i turystyka, rozwija się w najbardziej nieoczekiwanych kierunkach.

Na podstawie materiałów serwisu http://mojimandry.blogspot.com/2016/04/dental-spa.html
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy