kwie.24

Strategia wzrostu Atlantyku

dodano: 24 kwietnia 2017 przez zdrowesluch


Tak nazywa się imigracyjna program przyjęty w trybie testowym 4 lipca 2016 roku, wspólnie z przedstawicielami czterech atlantyku prowincji Kanady (Nowa Szkocja, Nowy Brunszwik, Wyspa Księcia Edwarda i Nowa Fundlandia i Labrador). Program polega na ułatwienie procesu imigracji kandydatów na wojewódzkich programów i ma na celu zaangażowanie pracowników i ich rodzin do życia w określonych atlantyku prowincji.

Z czym to jest związane?

Przede wszystkim wynika to z trudnej sytuacji demograficznej zaistniałej w Atlantyku prowincji, śmiertelność przekracza wskaźnik urodzeń, ponadto istnieje wewnętrzny odpływ migracyjny z tych województw, w inne. W rezultacie, na atlantyckim wybrzeżu Kanady powstał ostry niedobór, jak wysokiej klasy specjalistów w różnych branżach, tak i nisko wykwalifikowanej siły roboczej. Wypełnij ten deficyt i skierowany program.

Jak to będzie działać?

Zgodnie z planami, w początkowym okresie tego programu, przewidziany na trzy lata. W ciągu 2017 roku planuje się przyjąć do dwóch tysięcy specjalistów spełniających wymagania pracodawców z rodzinami. W sumie to powinno wynieść około czterech tysięcy osób. Następnie, w zależności od wyników eksperymentu liczba ta może znacznie wzrosnąć. Ważnym czynnikiem tego programu jest szybkie uznanie zagranicznego doświadczenia i wykształcenia, co ułatwia adaptację imigrantów.

Władze atlantyku prowincji poważnie liczą na sukces tego programu. Szczególną uwagę poświęca się nie tylko przyciągnąć specjalistów do życia, ale i późniejszego utrzymania ich na tych terenach. Opracowywane są priorytetowe programy społeczne promujące ukorzenianie nowo przybyłych imigrantów w Atlantyku prowincji, a także programu motywacyjnego pracodawców, mające na celu pozyskanie siły roboczej spośród imigrantów. Wszystko to w efekcie powinno przyczynić się do wzrostu gospodarczego i infrastruktury rozwoju Atlantyku prowincji. Na podstawie materiałów serwisu http://lcm-company.blogspot.com/2017/04/atlantic-growth-strategy.html
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy